Psyche & Soma Strona Główna Psyche & Soma
KOBIECE FORUM NIE TYLKO DLA KOBIET :)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Najlepszy biustonosz na Ciebie
Autor Wiadomość
Leiree 
Moderator
~insatiable

Pomogła: 5 razy
Wysłany: 14 Styczeń 2006, 12:46   

klarnet to nie jest dla mnie obraza, przeciwnie :] nikt mi tak jeszcze nigdy nie powiedzial.
co do zdjecia to mowilam ze jest ono jako avatar wlasnie dlatego ze wyszlam korzystnie wg mnie. po prostu moj K jest dobrym fotografem ;) heh tak na marginesie to moj kolega z klasy mnie nie poznal na tym zdjeciu..

ja z H&M mialam dwa, moze trzy staniki i wsztystkie po 3 miesiacach byly nie do noszenia - rozciagniete na maksa :/ ramiaczka nie trzymaly dobrze itd.
No, tak jak mowie, kazdy biust ma inne wymagania.

"Poczucie bezpieczeństwa można znaleźć tylko w sobie, wtedy nikt nam go nie odbierze."

sknerek
Użytkownik "Sam Swój"

Wysłany: 17 Styczeń 2006, 19:37   

A co do tego, czy bielizna w H&Mie jest tania jak barszcz, to sama nie wiem... Bo stringi, które mi się podobały widziałam wczoraj za 40 zł właśnie tam :roll: A wybaczcie, ale w reserved kupiłam śliczne za 14 :)
Stanika żadnego z H&M nie mam, ale w stringi się w angielskim h&mie zapatrzyłam, bo inaczej brzmiało 6 czy 7 funtów niż 40 zł :lol:

Sheva 
Oficjalny "Psycho Somek"

Pomogła: 3 razy
Wysłany: 17 Styczeń 2006, 23:55   

Czesto kiedys kupowalam rozne majtasy w Reserved ale dla mnie one sa jakos kiepskie jakościowo. Bardzo ładna bielizne maja w "LaSenza" Widzialam jeden sklep w Arkadii, Moj brat mi przywiozl wlasnie ich bielizne z Anglii jest wygodna i fajnie sie nosi 8)

Lilu 
Oficjalny "Psycho Somek"

Wysłany: 18 Styczeń 2006, 08:48   

oo...ja mam z tej La Senzy staniczek czerwony z rożowymi serduszkami i różową koronką :D
jest boski-super jakość,nic sie z nim nie dzieje mimo czestego prania,szkoda tylko że majtaskow do niego nie było :)

GabiRaf 
Użytkownik "Sam Swój"

Wysłany: 18 Styczeń 2006, 09:00   

a ja sobie kupiłam dwa staniczki, czarny w czerwone różyczki oraz biały w różowo srebrne literki... oba a'la push -up. Zapłaciłam za nie całe 10 zł, i choć może za miesiąc stracą swój urok, nie mogłam się powstrzymać... takie ładne są :)

[/url]

mokosza
Pierwszy Raz

Wysłany: 31 Lipiec 2006, 22:06   

ja zaopatruję się głównie na bazarze, mam zaufaną sprzedawczynię z całkiem niezłą gatunkowo bielizną. Z regóły wytrzymuje jakiś rok czasem więcej, ale faktem jest, że nie noszę ich na co dzień, tylko do niektórych ubrań, bo swobodniej się czuję bez stanika, a biust mam na tyle mały, że moge sobie na taką fanaberię pozwolić:) z kolei kupować droższej bielizny mi się w tym wypadku zwyczajnie nie opłaca, choć czasem mam ochotę sobie coś takiego sprawić, podejrzewam jednak, że będzie to prędzej jakiś gorsecik, bo niesamowicie mi się te cacuszka podobają
:)

imbir 
Oficjalny "Psycho Somek"

Pomogła: 1 raz
Wysłany: 31 Lipiec 2006, 22:32   

a ja dalej nie rozumiem, o co chodzi z moim biustem - od trzech lat rozmiarowo kupuje 70-75 C, a moj biust wcale nie wyglada na tyle :?

Jak moge to nosze triumpha. Teraz mam tylko jeden komplet, ale za to jest przepiekny. A tak to rozne firmy, co sie trafi, ale zawsze w sklepach z lepsza bielizna, bazarki odpadaja - wylaza druty praktycznie od razu, a te barokowe zdobienia tez mi sie niespecjalnie podobaja :? Zazwyczaj na komplet wydaje ok. 70-80 zl.

Szkoda tylko, ze w PL na ogol z lepszych firm sa pojedyncze egzemplarze w klasycznych kolorach. Kiedys w Niemczech bylam w sklepie Triumpha, gdzie staniki byly we wszystkich kolorach teczy :) no ale na nic nie bylo mnie stac :/

Lilu 
Oficjalny "Psycho Somek"

Wysłany: 1 Sierpień 2006, 09:15   

zapomniałam co to stanik :!: ;)

aga_76
Pierwszy Raz

Wysłany: 1 Sierpień 2006, 09:57   

ja odkąd odkryłam sklep z panią Hanią z Wawie (choć mieszkam daleko), od kilku lat kupuje wyłącznie Triumpha i to takie modele, które ona mi dobierze (sama tylko decyduję o kolorze). Czuję się w nich świetnie, nic mnie nie uciska, nie gniecie, stanik nie "ucieka mi" i biust wygląda lepiej niż wcześniej (zawsze myślałam, że mam 75A-B - bo tak wynikało z pomiarów i tabelek, a okazało się, ze mam 70 C!). Pierwsze od niej staniki mam już 5 lat i nadal w nich chodzę, wyglądają bardzo dobrze (piorę tylko w ręku).

aletheia
Pierwszy Raz

Wysłany: 3 Sierpień 2006, 19:44   

kurcze tak zachwalacie Triumpha a mnie sie osobiscie biustonosze tej firmy nie podobaja. mam jakis jeden sa owszem trwale, ale jakies takie nie ładne jak dla mnie
tylko mnie nie zabijcie :)
ja tam mam swoj ulubiony sklep - la chanson i tam w wiekszosci jest bielizna Niplex. maja sliczne wzorki i bardzo ładnie leżą na moim srednim co do wielkosci biuście :) . cenowo od 4o zl w gore, choc ostatnio sa wyprzedarze i udalo mi sie kupic nawet na 25 zl a jest przesliczny.
goraco polecam.

Odpowiedz do tematu